BŪSTO
PAIEŠKA
BŪSTO PAIEŠKA
EIKA
VR
EIKA VR

Siūlome išbandyti naujos kartos technologiją ir per virtualią realybę pažvelgti į savo būsimus namus projekte „Namų pynės“. Patalpų ir baldų parametrai yra identiški tikram vaizdui, todėl sukuriamas įspūdis, lyg žvalgytumėtės po savo būsimą butą. VR Jus nukels į patogaus išplanavimo butą su erdviu balkonu ir kvies patirti, ką reiškia gyventi jaukiuose ir ekonomiškuose namuose.

APŽIŪRĖTI
žiūrėti
video
kiti
projektai

Projekte „Namų pynės“ pradedamos ketvirtojo namo „Linas“ statybos
2017-10-10

Tuskulėnų gatvėje esančiame projekte „Namų pynės“ pradės kilti antrasis II-ojo etapo namas „Linas“, o su statybos darbų pradžia pradedami ir naujojo namo pardavimai. 

Ketvirtasis projekto namas, tai devynių aukštų daugiabutis „Linas“, kuriame suprojektuoti 69 butai – 17 vieno kambario butų, po 25 dviejų ir trijų kambarių butų ir 2 keturių kambarių butai, esantys 9 aukšte su balkonais ir terasomis. 

Projekte „Namų pynės“ jau yra baigtos dviejų pirmųjų namų – „Saulėgrąžos“ ir „Aguonos“ statybos, šiuose namuose jau kuriasi pirmieji gyventojai. 

Planuojama, kad atrojo etapo namų - „Ajero“ ir „Lino“ statybos, kartu su požemine automobilių stovėjimo aikštele, bus baigtos kitų metų rugpjūtį. 

„Namų pynės“ – nauja gyvenvietė sostinėje, Tuskulėnų gatvėje, supinta iš septynių A energinės klasės daugiabučių, ypatingoje, duona kvepiančioje Vilniaus vietoje. 130 metų šeimomis besirūpinusi seniausia duonos kepykla užleidžia vietą naujai, jaukių namų tradicijai. 

Neradote svajonių būsto?
Ieškokite kituose projektuose!


peržiūrėti

peržiūrėti
peržiūrėti