BŪSTO
PAIEŠKA
BŪSTO PAIEŠKA
EIKA
VR
EIKA VR

Siūlome išbandyti naujos kartos technologiją ir per virtualią realybę pažvelgti į savo būsimus namus projekte „Namų pynės“. Patalpų ir baldų parametrai yra identiški tikram vaizdui, todėl sukuriamas įspūdis, lyg žvalgytumėtės po savo būsimą butą. VR Jus nukels į patogaus išplanavimo butą su erdviu balkonu ir kvies patirti, ką reiškia gyventi jaukiuose ir ekonomiškuose namuose.

APŽIŪRĖTI
žiūrėti
video
kiti
projektai

Projekte „Namų pynės“ pradedamos ketvirtojo namo „Linas“ statybos
2017-10-10

Tuskulėnų gatvėje esančiame projekte „Namų pynės“ pradės kilti antrasis II-ojo etapo namas „Linas“, o su statybos darbų pradžia pradedami ir naujojo namo pardavimai. 

Ketvirtasis projekto namas, tai devynių aukštų daugiabutis „Linas“, kuriame suprojektuoti 69 butai – 17 vieno kambario butų, po 25 dviejų ir trijų kambarių butų ir 2 keturių kambarių butai, esantys 9 aukšte su balkonais ir terasomis. 

Projekte „Namų pynės“ jau yra baigtos dviejų pirmųjų namų – „Saulėgrąžos“ ir „Aguonos“ statybos, šiuose namuose jau kuriasi pirmieji gyventojai. 

Planuojama, kad atrojo etapo namų - „Ajero“ ir „Lino“ statybos, kartu su požemine automobilių stovėjimo aikštele, bus baigtos kitų metų rugpjūtį. 

„Namų pynės“ – nauja gyvenvietė sostinėje, Tuskulėnų gatvėje, supinta iš septynių A energinės klasės daugiabučių, ypatingoje, duona kvepiančioje Vilniaus vietoje. 130 metų šeimomis besirūpinusi seniausia duonos kepykla užleidžia vietą naujai, jaukių namų tradicijai. 

Neradote svajonių būsto?
Ieškokite kituose projektuose!


peržiūrėti

peržiūrėti
peržiūrėti
Laisvi butai
Namas Buto nr. Aukštas Kambariai Plotas m2 Apdaila
MUSKATAS B52 7 1 26.52 Su apdaila plačiau
MUSKATAS B54 7 1 30.52 Su apdaila plačiau