BŪSTO
PAIEŠKA
BŪSTO PAIEŠKA
EIKA
VR
EIKA VR

Siūlome išbandyti naujos kartos technologiją ir per virtualią realybę pažvelgti į savo būsimus namus projekte „Namų pynės“. Patalpų ir baldų parametrai yra identiški tikram vaizdui, todėl sukuriamas įspūdis, lyg žvalgytumėtės po savo būsimą butą. VR Jus nukels į patogaus išplanavimo butą su erdviu balkonu ir kvies patirti, ką reiškia gyventi jaukiuose ir ekonomiškuose namuose.

APŽIŪRĖTI
žiūrėti
video
kiti
projektai

„Namų pynėse“ pradedamas statyti septynių aukštų „Ajeras“
2017-06-07

Projekte „Namų pynės“ startuoja antrasis etapas - pradedamos naujo septynių aukštų daugiabučio „Ajeras“ statybų darbai ir pardavimai. Naujajame A energinės klasės name suplanuoti 53 butai su balkonais ir terasomis, daugiausiai jame– dviejų ir trijų kambarių butų (po 19), taip pat 13 vieno kambario ir keli keturių kambarių butai. 

Prasidėjusiame antrajame projekto etape iškils dar vienas daugiabutis – devynių aukštų „Linas“, kuris papildys naujų butų rinkos pasiūlą dar 69 butais. Planuojama, kad iki projekto įgyvendinimo pabaigos, per visus keturis jo etapus, kvartale įsikurs daugiau nei 400 šeimų.

 Šiuo metu yra baigiamos dviejų pirmųjų namų – „Saulėgrąžos“ ir „Aguonos“ statybos, gyventojai juose įsikurs jau šią vasarą, planuojama, kad atrojo etapo statybos kartu su požemine automobilių stovėjimo aikštele bus baigtos kitų metų rugpjūtį. 

„Ajeras“

 

Daugiau informacijos apie antrąjį projekto etapą:

Jovita Laužikienė

UAB „Eika“ pardavimo projektų vadovė

Mob. +370 678 02843

El. p. jovita@eika.lt

Neradote svajonių būsto?
Ieškokite kituose projektuose!


peržiūrėti

peržiūrėti
peržiūrėti
Laisvi butai
Namas Buto nr. Aukštas Kambariai Plotas m2 Apdaila
MUSKATAS B52 7 1 26.52 Su apdaila plačiau
MUSKATAS B54 7 1 30.52 Su apdaila plačiau