BŪSTO
PAIEŠKA
BŪSTO PAIEŠKA
EIKA
VR
EIKA VR

Siūlome išbandyti naujos kartos technologiją ir per virtualią realybę pažvelgti į savo būsimus namus projekte „Namų pynės“. Patalpų ir baldų parametrai yra identiški tikram vaizdui, todėl sukuriamas įspūdis, lyg žvalgytumėtės po savo būsimą butą. VR Jus nukels į patogaus išplanavimo butą su erdviu balkonu ir kvies patirti, ką reiškia gyventi jaukiuose ir ekonomiškuose namuose.

APŽIŪRĖTI
žiūrėti
video
kiti
projektai

EIKA Žirmūnuose pradeda antrąjį projekto „Namų pynės“ etapą
2017-03-24

Įmonė EIKA pradeda dviejų naujų namų statybas A energinės klasės daugiabučių kvartale „Namų pynės“. 9 aukštų „Linas“ ir 7 aukštų „Ajeras“ papildys naujos statybos būsto pasiūlą 122 butais. Pardavimus planuojama pradėti jau šių metų vasarą.

 

Dabar yra baigiamos dviejų pirmojo etapo namų statybos ir pradedami požeminės automobilių stovėjimo aikštelės įrengimo darbai. Šių metų viduryje prasidės dviejų minėtų daugiabučių statybos. Sprendimas išdėstyti parkavimo vietas po visa gyvenviete lemia, kad butų savininkai „Namų pynėse“ ne tik turės kiemą be automobilių, bet ir galės patekti į savo būstą liftu tiesiai iš parkavimo aikštelės.

 

Antrajame etape suprojektuoti 1 – 4 kambarių butai su balkonais ir terasomis, taip pat bus įrengiamos žaliosios ir poilsio zonos bei vaikų žaidimo aikštelės. Planuojama, kad septynių aukštų daugiabutyje „Ajeras“ gyventojai įsikurs jau kitų metų vasarį, o vėliau statomas devynių aukštų daugiabutis „Linas“, savo duris naujakuriams atvers 2018 metų rugpjūtį.

 

Kaip teigia EIKA plėtros direktorius Martynas Žibūda, daugelį metų uždara gamybinė teritorija Žirmūnuose palaipsniui atsiveria miestui ir virsta jaukia daugiabučių namų gyvenviete. „Būsimi projekto gyventojai, jau įsigiję būstą dviejuose baigiamuose statyti namuose, paklausti, kodėl pasirinko būtent „Namų pynes“, pasakoja, kad didelę pridėtinę vertę projektui kuria formuojamos jaukios gyvenvietės faktorius. Pastebėjome, kad projektuose, kuriuose statomi ne pavieniai namai, įsiterpę tarp senų daugiabučių, o visas daugiabučių namų kvartalas, sklandžiau kuriasi bendruomenė, ir projektas tampa lyg „miestu mieste“ – gyventojai jaučiasi jame jaukiai ir saugiai, džiaugiasi gražia ir tvarkinga namų aplinka,“ – pasakoja M. Žibūda.

 

„Dar vienas mūsų tikslas šiame projekte – kuo mažesnės šildymo sąnaudos gyventojams. Pavyzdžiui, jau kone dešimtmetį plėtojamame projekte „EIKA namai Pilaitėje“, praėjus ne vienam šildymo sezonui, atliekamų tyrimų rezultatai džiugina – gyventojai vidutiniškai per šildymo sezoną moka 0,37 Eur/kv. m. A energinės klasės gyvenvietėje „Namų pynės“ taikoma tokia pati, puikia šilumos ir garso izoliacija pasižyminti trisluoksnio surenkamo gelžbetonio technologija, tačiau papildomai pritaikyti ir visi A energinę klasę atitinkantys, būsto sandarumą užtikrinantys sprendiniai, todėl manome, kad čia šildymo kaštai bus dar mažesni,“ – pasakoja M. Žibūda.

 

Iš viso per keturis planuojamus projekto vystymo etapus projekte „Namų pynės“ įsikurs daugiau nei 400 šeimų, o bendros investicijos į projektą sudarys per 24 mln. eurų.

 

Butai_Žirmūnuose_Namų_pynės_MažintaAguona

 

Apie įmonių grupę „Eika“

1992 m. įkurta bendrovė EIKA yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Įmonė jau pastatė beveik 4000 butų ir 320 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų EIKA daug kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, geriausiais Lietuvoje tapę ir įmonės projektai „Santariškių namai“ bei „Eika namai Pilaitėje“.

 

Daugiau informacijos:

Jorūnė Juodžbalytė

Rinkodaros ir komunikacijos vadovė

Tel. +370 520 45809

Mob. +370 686 80126

El. paštas: jorune.juodzbalyte@eika.lt

Neradote svajonių būsto?
Ieškokite kituose projektuose!


peržiūrėti

peržiūrėti
peržiūrėti

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: filemtime(): stat failed for web/application/cache/eika1

Filename: models/mdl_eika.php

Line Number: 176

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: unlink(web/application/cache/eika1): No such file or directory

Filename: models/mdl_eika.php

Line Number: 181

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:SSL3_GET_SERVER_CERTIFICATE:certificate verify failed

Filename: models/mdl_eika.php

Line Number: 28

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: file_get_contents(): Failed to enable crypto

Filename: models/mdl_eika.php

Line Number: 28

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: file_get_contents(http://rezervacija.eika.lt/xml_gaumina.php?kvart_id=69&namo_id=90&turto_id=0&ignore_noshow=1): failed to open stream: operation failed

Filename: models/mdl_eika.php

Line Number: 28


Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'String could not be parsed as XML' in /home/naynes/domains/namupynes.lt/public_html/web/application/models/mdl_eika.php:29 Stack trace: #0 /home/naynes/domains/namupynes.lt/public_html/web/application/models/mdl_eika.php(29): SimpleXMLElement->__construct('') #1 /home/naynes/domains/namupynes.lt/public_html/web/application/models/mdl_eika.php(82): mdl_eika->get_content(1) #2 /home/naynes/domains/namupynes.lt/public_html/web/application/models/mdl_eika.php(199): mdl_eika->get_houses() #3 /home/naynes/domains/namupynes.lt/public_html/web/application/views/_blocks/vw_footer.php(71): mdl_eika->popup() #4 /home/naynes/domains/namupynes.lt/public_html/system/core/Loader.php(683): include('/home/naynes/do...') #5 /home/naynes/domains/namupynes.lt/public_html/system/core/Loader.php(308): CI_Loader->_ci_load(Array) #6 /home/naynes/domains/namupynes.lt/public_html/web/application/views/vw_init.php(199): CI_Loader->view('_blocks/vw_foot...') #7 /home/naynes/domains/namupynes. in /home/naynes/domains/namupynes.lt/public_html/web/application/models/mdl_eika.php on line 29