BŪSTO
PAIEŠKA
BŪSTO PAIEŠKA
EIKA
VR
EIKA VR

Siūlome išbandyti naujos kartos technologiją ir per virtualią realybę pažvelgti į savo būsimus namus projekte „Namų pynės“. Patalpų ir baldų parametrai yra identiški tikram vaizdui, todėl sukuriamas įspūdis, lyg žvalgytumėtės po savo būsimą butą. VR Jus nukels į patogaus išplanavimo butą su erdviu balkonu ir kvies patirti, ką reiškia gyventi jaukiuose ir ekonomiškuose namuose.

APŽIŪRĖTI
žiūrėti
video
kiti
projektai

TECHNINIAI SPRENDIMAI

A ENERGINĖS KLASĖS NAMAI

Tai šilti, jaukūs, energetiškai efektyvūs ir ekonomiški namai.

A energinės klasės namai išsiskiria itin gera šilumos izoliacija ir vėdinimo sistema, kokybiškais langais ir mažesniais energijos kaštais. Tokie namai yra labai gero sandarumo, todėl žiemą nesiskverbia šaltis, o vasarą - karštis.

SIENOS IR PERTVAROS

Šilumą ir puikią garso izoliaciją Jūsų būstui užtikrins aukštos kokybės surenkamo trisluoksnio gelžbetonio sienos. Jos ne tik atitinka aukščiausius standartus, yra itin patvarios ir ilgaamžės, bet ir suteikia didesnį atsparumą ugniai. Šių namų trisluoksnės surenkamos gelžbetoninės sienos apšiltintos 25 cm neoporu. Sienos yra gaminamos gamykloje, o statybvietėje tik sumontuojamos - tokiu būdu sumažinama klaidų tikimybė statybų metu ir užtikrinama aukšta pastato kokybė. 

ŠILDYMAS

Projekte NAMŲ PYNĖS veiks centrinė kolektorinė šildymo sistema, prijungta prie miesto šilumos tinklų. Butuose bus sumontuojami balti lakštiniai plieno radiatoriai su termostatiniais ventiliais šilumos kiekio reguliavimui. Buto administravimo kaštus leis taupyti nuotolinė šilumos ir karšto vandens suvartojimo apskaita.

LANGAI

Butuose montuojami kokybiški trijų stiklų paketo plastikiniai langai, kurie užtikrina puikias šilumos ir garso izoliavimo savybes.

LUBOS

Butuose numatytos ne mažiau 2,6 m aukščio lubos.

VĖDINIMAS

Projekto NAMŲ PYNĖS butuose numatyta mechaninė vėdinimo sistema (sieniniai rekuperatoriai) nuolat aprūpins gyvenamąją erdvę gaiviu oru, apsaugos nuo pro langus patenkančių dulkių, neleis kauptis drėgmei ir leis taupyti šilumos kaštus. Natūraliai vėdinant patalpas (atidarant langus ar duris) prarandama iki 30 proc. pastato šildymui reikalingos šilumos.

Neradote svajonių būsto?
Ieškokite kituose projektuose!


peržiūrėti

peržiūrėti
peržiūrėti