BŪSTO
PAIEŠKA
BŪSTO PAIEŠKA
EIKA
VR
EIKA VR

Siūlome išbandyti naujos kartos technologiją ir per virtualią realybę pažvelgti į savo būsimus namus projekte „Namų pynės“. Patalpų ir baldų parametrai yra identiški tikram vaizdui, todėl sukuriamas įspūdis, lyg žvalgytumėtės po savo būsimą butą. VR Jus nukels į patogaus išplanavimo butą su erdviu balkonu ir kvies patirti, ką reiškia gyventi jaukiuose ir ekonomiškuose namuose.

APŽIŪRĖTI
žiūrėti
video
kiti
projektai

ĮSIGIJIMO TVARKA

 Nr. Veiksmas Paaiškinimas

Suma

 1. BŪSTO PASIRINKIMAS

 Klientas kreipiasi į EIKA pardavimo atstovus, apžiūri jį dominančius projektus ir jo poreikius atitinkančius butus bei išsirenka jam patinkantį būstą.

                                           
 2. SPRENDIMAS DĖL BŪSTO ĮSIGIJIMO Klientas, apsisprendęs dėl būsto, kurį nori įsigyti, pilnos apdailos įrengimo ir būsto įsigijimui skiriamos sumos, kreipiasi į EIKA pardavimo atstovą (būsto paskolos atveju – gavęs preliminarų atsakymą dėl paskolos dydžio iš banko).  
 3. BŪSTO REZERVAVIMAS Žodinė būsto rezervacija priimama susisiekus su EIKA pardavimo atstovais ir nurodžius, kurį butą norite rezervuoti. Ji galioja 1 savaitę. Norint įsigyti rezervuotą būstą, reikia susisiekti su EIKA pardavimo atstovu ir informuoti apie savo sprendimą. Kitu atveju, praėjus vienai savaitei, rezervacija yra nutraukiama automatiškai, klientas atskirai apie tai neinformuojamas.   

 

Punktai nr. 4 - 7 taikomi tuo atveju, jeigu perkamas būstas yra statomas
 4. PRELIMINARI BŪSTO PIRKIMO – PARDAVIMO SUTARTIS

Preliminari būsto pirkimo – pardavimo sutartis yra derinama ir pasirašoma su EIKA pardavimo atstovu pardavimo biuruose arba kitoje, su pardavimo atstovu sutartoje, vietoje. 

 

 5. AVANSAS

Sutarto dydžio depozitas turi būti sumokėtas į sąskaitą, nurodytą Preliminarioje sutartyje, per 10 kalendorinių dienų nuo Preliminarios sutarties pasirašymo. Nepervedus įnašo per nurodytą terminą, laikoma, kad butas pirkėjui nėra parduotas ir lieka pardavėjo nuosavybe. Tokiu atveju buto pardavimas neįvyksta ir rezervacija nutraukiama, pirkėjas atskirai neinformuojamas apie nutrauktą sutartį, o butas gali būti parduodamas kitam pirkėjui. 

Avansą galima mokėti dalimis: 5% pasirašant preliminarią sutartį, o likusius 10% - iki notarinės sutarties pasirašymo.

15 %     nuo   perkamo turto vertės
 6. PRANEŠIMAS NR. 1.: APIE ATLIKTŲ DARB PERDAVIMĄ Vėliausiai prieš 2 savaites iki statybos darbų pabaigos gaunamas kvietimas nurodytą dieną atvykti ir priimti atliktus darbus. Šiuo pranešimu klientas informuojamas ir apie Notarinės pirkimo – pardavimo sutarties pasirašymo datą.   
 7. ATLIKTŲ DARBŲ PERDAVIMAS PIRKĖJUI Atliktų darbų perdavimo metu yra pasirašomas statybos darbų atlikimo aktas. Nuo šios dienos pirkėjas gali pradėti būsto apdailą. Taip pat nuo būsto perdavimo pirkėjas yra atsakingas už visas eksploatacines ir administracines būsto išlaidas.   

 

Punktai nr. 8 - 10 taikomi tuo atveju, jeigu perkamas būstas yra pastatytas
 8. REZERVACINĖ SUTARTIS Pasirašoma rezervacinė sutartis ir per 1 – 3 kalendorines dienas pirkėjas sumoka sutarto dydžio užstatą į sutartyje nurodytą sąskaitą. Šis užstatas negrąžinamas. Nepervedus pinigų per nurodytą terminą, laikoma, kad pirkėjas atsisako ketinimų įsigyti turtą. Tokiu atveju turtas nėra rezervuojamas ir gali būti parduodamas kitam pirkėjui. 

4 000 € arba kita sutartyje nurodyta suma

 9. KLIENTAS SUMOKA UŽ BŪSTĄ PAGAL SUTARTĄ GRAFIKĄ Klientas sumoka pinigus pagal grafiką rezervacinėje, preliminarioje arba notarinėje sutartyje nurodyta tvarka.   
 10. KLIENTAS PASIRAŠO SUSITARIMĄ SU BANKU DĖL BŪSTO PASKOLOS Jeigu būstas įsigyjamas naudojantis paskola, bankas suformuoja klientui pasiūlymą arba išduoda garantinį raštą dėl kredito suteikimo.  
 11. NOTARINĖ BŪSTO PIRKIMO – PARDAVIMO SUTARTIS Notarinė būsto pirkimo – pardavimo sutartis pasirašoma nurodytame notarų biure ne vėliau kaip 1 mėnuo po būsto perdavimo datos. Notarines išlaidas apmoka klientas.

0,5 % nuo turto vertės – juridiniams asmenims

0,45 % nuo turto vertės – fiziniams asmenims
 12.  PASTATO PRIEŽIŪROS IŠLAIDŲ BEI BŪSTO PASLAUGŲ APMOKĖJIMAS Pirkėjas, pasirašydamas būsto įsigijimo sutartį, perima iš EIKOS pastato priežiūros išlaidas bei būsto paslaugų apmokėjimo įsipareigojimus ir pasirašo sutartį su pastatą administruojančia įmone. Įsipareigojimai galioja tol, kol namo gyventojų balsų dauguma nepasirenka kito administratoriaus. Būsto pirkėjui pradedamos teikti komunalinės paslaugos, už kurias jis moka tiesiogiai paslaugų tiekėjui arba namo administratoriui.   
 13.  PASTATO ENERGINIS SERTIFIKATAS Prieš pasirašydamas su pardavėju Notarinę būsto pirkimo – pardavimo sutartį, pirkėjas yra supažindinamas su pastatui išduotu energinio naudingumo sertifikatu.   
 14.  BŪSTO PASKOLOS SUTARTIS Pirkėjas, pristatęs Notarinę pirkimo – pardavimo sutartį bankui, pasirašo su juo būsto paskolos sutartį. Sutarties administravimo mokestis mokamas pagal banko įkainius. Atsiskaitymas už įsigytą būstą įvykdomas, kai pirkėjas atlieka šiuos veiksmus.   
 15.  TURTO REGISTRAVIMAS Turtas registruojamas VĮ „Registrų centras“ 25 – 200 €
 16.  TURTO VERTINIMAS Jeigu reikalauja bankas, detalųjį turto vertinimą atlieka bankui priimtini turto vertintojai.  60 – 100 €
 17.  TURTO DRAUDIMAS Turtas turi būti apdraustas banko naudai banko rekomenduotoje draudimo bendrovėje. 30 – 100 € per metus
 18.  ĮKEITIMO LAKŠTO REGISTRAVIMAS Įkeitimo lakštą hipotekoje registruoja pasirinktas notaras.

30 – 150 € - juridiniams asmenims

15 – 180 € - fiziniams asmenims
 19.  VISIŠKAS KLIENTO ATSISKAITYMAS SU PARDAVĖJU Klientas privalo per 30 d. nuo Notarinės sutarties pasirašymo atlikti 15 – 18 punktuose įvardintus veiksmus, kad bankas galėtų pervesti pinigus už įsigytą turtą.   
 20.  PRANEŠIMAS NR. 2: DĖL VISIŠKO ATSISKAITYMO Jeigu pirkėjui reikalinga pažyma apie visišką atsiskaitymą, per 30 d. nuo pinigų pervedimo į sąskaitą pirkėjas kreipiasi į pardavėją. Pažyma paruošiama per  5 d. d. ir ją galima atsiimti centrinėje EIKA būstinėje arba, kliento pageidavimu, ji gali būti išsiųsta registruotu paštu nurodytu adresu. Išduota pažyma turi būti registruota VĮ „Registrų centre“.   

 

Susisiekite

Jovita Laužikienė
UAB „Eika“ pardavimo projektų vadovė

Mob. +370 678 02843
El. p. jovita@eika.lt

Neradote svajonių būsto?
Ieškokite kituose projektuose!


peržiūrėti

peržiūrėti
peržiūrėti